Pakalpojumi

Grafiti tirīšana

SIA Simpro veic profesionālu fasādes tīrīšanu no grafiti zīmējumiem pielietojot profesionālas ķīmijas un mazgājot virsmu ar tvaiku. Par grafiti tīrīšanas pakalpojumiem iespējams norēķināties saskaņā ar noslēgto apmaksas grafiku līdz 12. mēnešu termiņam.

Renovētas daudzdzīvokļu ēkas fasādes mazgāšana

Ļoti būtiski pēc daudzdzīvokļu fasādes renovācijas, kad iegūts siltuma enerģiju taupošs rezultāts neaizmirst, ka tajā brīdī nebeidzas rūpes par Jūsu ēku, un nezināšanas dēļ nav plānoti profilaktiskie darbi, kuri jāveic ik pēc 3-5 gadiem.

Fasādes mazgāšana jāveic, lai to aizsargātu no aļģu notecējumiem, ķērpju un sūnu augšanas, kā arī lai saglabātu pievilcīgu vizuālo izskatu. Ķērpji, sūnas un aļģes augšanas procesā bojā renovētās fasādes dekoratīvā apmetuma slāni, kā rezultātā siltumizolācijas materiālā iekļūst mitrums.

Ilgtermiņā lieliski paveikto darbu var sabojāt pelējuma sēne siltumizolācijas materiālos un arī ēkas konstrukcijās. Mazgājot fasādi, tās virsmas apstrādājam ar profesionāliem mazgāšanas līdzekļiem un arī mazgājot ar tvaiku.

Par fasādes mazgāšanas pakalpojumiem iespējams norēķināties, ievērojot iepriekš saskaņoto apmaksas grafiku laikaposmā līdz 12 mēnešiem.

Jumtu mazgāšana

Lai Jūsu ēkas jumts ilgāk kalpotu par to arī jārūpējas un sevišķi jāpievērš uzmanība, lai uz tā neaugtu sūnas. Sūnu augšanas procesā uz jumtiem tiek bojāta seguma aizsargkārta, un uz šādiem jumtiem mēdz nolaisties putni, kas sūnu knābā un izsit caurumus. SIA Simpro piedāvā jumtu mazgāšanas un apstrādes pakalpojumus izmantojot profesionālus mazgāšanas un apstrādes līdzekļus.

Par jumtu mazgāšanas pakalpojumiem iespējams norēķināties, ievērojot iepriekš saskaņoto apmaksas grafiku laikaposmā līdz 12 mēnešiem.

Apsaimniekošanas pakalpojumi

Piedāvājam apsaimniekošanas rēķinu sagatavošanu un grāmatvedības darba organizāciju, kā arī konsultācijas par daudzdzīvokļu ēku apsaimniekošanas darbu organizāciju un izpildes kontroli. Šajā virziena jau vairākus gadus sadarbojamies ar IB "Dzintaru 1" un IB "Dārza 9".